Změna harmonogramu v souvislosti s koronavirem

30/3/2020

Milé světové učitelky, milí světoví učitelé,

doufám a věřím, že se těšíte dobrému zdraví Vy i Vaše rodiny a blízcí!

Je nám jasné, že toho teď na svých bedrech máte dost a dost. Možná stojíte před úkoly, se kterými si nevíte rady, nebo je děláte poprvé a je to krok do neznáma. 

Pokud to půjde, chceme Vám být v této Vaší nelehké situaci oporou. Doufáme, že se za nějakou dobu budeme moci ohlédnout s vědomím, že jsme to společným úsilím zvládli. 

Ve Světové škole nutnou změnou časového harmonogramu nastaly zásadní změny:

  1. Místní akce s globálním přesahem  – je možné, že svou akci stihnete realizovat až na podzim, v lepším případě v červnu. Přestože akce bude možná s novým žákovským týmem, věříme, že byste to mohli zvládnout včetně zformování nového týmu během září, příp. v první polovině října (případně můžete zapojit absolventy letošních posledních ročníků).

  2. Reflektivní setkání a Summit Světových škol se odehraje 9. a 10. listopadu 2020. Závěrečnou zprávu tedy budeme potřebovat do 15. října 2020.

Upravený harmonogram naleznete v sekci ke stažení > dokumenty.

Pokud vám budeme schopni pomoci s tvorbou podkladů, velmi rádi tak učiníme – dejte vědět svému koordinátorovi. Také se může ukázat, že některý z termínů pro vás může být problematické dodržet. Prosím komunikujte to s námi, věříme, že najdeme individuální řešení.

Za celý tým Světové školy Vám přejeme hodně energie a hlavně pevné zdraví.