Zástupci nových škol v programu Světová škola se sešli na Úvodním setkání

19/10/2022
Ve dnech 14. a 15. října se v Toulcově dvoře setkali zástupci většiny z jedenácti nových škol, které jsme letos přivítali v programu Světová škola.
Seznámili se se základními informacemi o celém programu i tom, co je v něm během roku čeká. Přiblížili si základní cíle globálního rozvojového vzdělávání i témata 17 Cílů udržitelného rozvoje. Při sobotním programu si přítomní přímo vyzkoušeli dvě konkrétní lekce globálního vzdělávání – Pohledy na Svět a Největší přání – a na závěr jim koordinátorky Světové školy přiblížily základní kroky při plánování komunitního projektu.
Vítáme tedy pro tento rok v kruhu Světových škol tyto školy:
Těšíme se na společný čas i setkávání nad globálními tématy a aktuálními problémy současného světa!
Celou fotogalerii z Úvodního setkání si můžete prohlédnout zde: https://www.svetovaskola.cz/uvodni-setkani-svetovych-skol-2022/.