Vyšlo zimní číslo Zpravodaje Světové školy

11/1/2019

Milé učitelky a studentky, milí učitelé a studenti, 

dostáváte do rukou další vydání Zpravodaje Světové školy. Jako každý rok, i v tomto prosincovém čísle, najdete vizitky přihlášených škol, které v letošním školním ruce budou usilovat o získání certifikátu Světová škola. 

V tomto čísle se dozvíte nejen o nově zapojených školách a říjnovém úvodním setkání, ale odkážeme vás na dvě videa, která vznikla v rámci každoročního listopadového týdne globálního vzdělávání. Dále se budete moci inspirovat výstupy z dotazníku „Proč se věnujeme GRV?“, který jsme pro vás ve spolupráci s vámi připravili. V neposlední řadě se můžete inspirovat článkem od nově zapojené škole Pramínek, která si zvolila příznačné téma problematiky vody ve světe.

Zpravodaj si můžete stáhnou ZDE.

Přejeme vám pěkné inspirativní čtení! 

Za tým Světové školy 

Vojtěch Marek – ADRA, o.p.s.