Vyšlo vánoční číslo Zpravodaje Světové školy

18/12/2017

Milí přátelé,

v adventním čase vám opět přinášíme novinky z dění v projektu Světová škola. Můžete se dovědět také o chystaných akcích a zajímavostech na poli globálního rozvojového vzdělávání. Představíme vám rovněž prvních pět škol, které se do projektu od letošního září zapojily a seznámíme vás s novou inspektorkou Světové školy. Můžete si také přečíst, co si učitelé ze Světových škol odnesli z říjnové pracovní cesty do Štrasburku. Na konci listopadu se v České republice konal další ročník Týdne globálního vzdělávání, do kterého se zapojila řada organizací. Seznámíme vás s akcemi, které se v rámci této iniciativy konaly. Pozveme vás už teď na březnové Světové odpoledne.

Zpravodaj si můžete přečíst zde.

Děkujeme vám za společné obohacení, inspiraci i vytrvalost, které do projektu Světová škola vkládáte. Doufáme, že v novém roce budeme nadále úzce spolupracovat a společně informovat o hledání východisek v problematice globálních témat.

Přejeme vám hezké a poklidné Vánoce i šťastný nový rok.

Za tým Světové školy

Karin Majerová

ARPOK, o.p.s.