Zveme vás na první online Světový kabinet roku 2024!

15/2/2024

Co vás na únorovém kabinetu čeká?

Přivítáme Terezu Muladi z Křesťanské střední, základní a mateřské školy Elijáš v Praze, která se s námi podělí o to, jak u nich funguje program Světová škola.. Elijáš získal titul Světová škola v roce 2020. Globální témata ve výuce propojuje s komiksem a v posledních školních rocích se věnoval hlavně tématu odpovědné výroby a spotřeby. Do místních akcí se zapojuje celá škola a potkávají se na nich žákyně a žáci z mateřské, základní i střední školy. 

I tentokrát budeme na Světovém kabinetu sdílet a řešit témata, která jsou pro vás v programu Světová škola stěžejní. Zaměříme se na místní akce a budeme diskutovat o tom, co je třeba pro jejich hladký průběh, čeho se vyvarovat nebo naopak co se při jejich organizaci osvědčilo. Pokud máte nějaké dobré rady nebo zvídavé otázky, nezapomeňte na ně a vezměte je se sebou. 😊

Připraveny jsou pro vás také pozvánky ze Světové školy a zajímavé tipy z našich organizací. 

Přijďte načerpat inspiraci a přidejte se k nám ve čtvrtek 15. 2. 2024 od 16:00  do 17.30. Přihlaste se  se prosím do pondělí 12. 2. 2024. Světový kabinet se uskuteční v prostředí ZOOM, přihlášení dostanou včas odkaz na email uvedený v přihlášce.

Děkujeme a těšíme se na vás!

Lenka, Petra a Zuzka