Další Světový kabinet je tady – přidejte se!

25/4/2024

Milé Světové učitelky, milí Světoví učitelé,

srdečně vás zveme na další online Světový kabinet, který nabízí prostor pro diskuzi, sdílení a řešení témat, se kterými se ve „Světovce” potýkáte. Přijďte se inspirovat anebo také inspirujte ostatní.

O svou cestu a zkušenosti s programem a globálním vzděláváním, se s námi poprvé na kabinetu podělí mateřská škola, konkrétně Dětská skupina Školka v lese. Jde o malopočetnou školku v Kolíně, která pracuje podle konceptu „respektovat a být respektován“ a je inspirovaná zejména lesní pedagogikou. Od doby, co získali titul, se zabývali problematikou odpadů, důležitostí vody a stromů anebo poznáváním různých zemí. V roce 2023 získala školka také Cenu inspirace.

Budeme se těšit i na vaše zkušenosti z místních akcí a povíme si, co je nového ve Světové škole.

Potkáme se 25. dubna od 16:00 do 17:30 v prostředí ZOOM, přihlášení dostanou včas odkaz na email uvedený v přihlášce. Pokud máte zájem se zúčastnit, přihlaste se, prosím, ZDE do úterý 23. 4. 2024.

Děkujeme a těšíme se na vás,

za tým Světové školy

Lenka, Petra a Zuzana