Světové odpoledne 6. března 2020

29/1/2020

Milé koordinátorky a milí koordinátoři Světové školy,

chcete poznat nebo se znovu potkat se svými kolegy z projektu Světová škola, sdílet s nimi své nápady a zkušenosti a inspirovat se navzájem?

Neváhejte a přijeďte na Světové odpoledne, které se uskuteční už popáté, tentokrát v pátek 6. 3. 2019 od 13:00 do 17:00 hod v prostorách Informačního centra Organizace spojených národů na adrese Železná 24, Praha 1.

Přihlásit se můžete ZDE do 9. 2. 2019, kapacita je omezená. Kromě sdílení zkušeností s vašimi kolegy se můžete těšit na zajímavého hosta Ondřeje Kundru, který bude mluvit zejména o tématu dezinformace ve vztahu ke své knize Putinovi agenti, novinky z projektu, chutné občerstvení a po skončení programu také na volný lístek na jeden z filmů festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, kam půjdeme společně.

Za školu je možné hlásit jednoho až dva učitele. Pokud budete potřebovat, můžeme vám uhradit cestu a zajistit ubytování zdarma z pátku na sobotu.

S eventuálními dotazy prosím kontaktujte koordinátora/koordinátorku z organizace, skrze kterou jste v projektu Světová škola přihlášeni. V případě nesnází s přihlášením skrze tento formulář prosím pište na e-mail: kristyna.hejzlarova@adra.cz

Rádi bychom vás požádali, abyste si s sebou na setkání přivezli alespoň jeden příklad dobré praxe v rozměru cca A4 (fotku, žákovský výstup, plakát, pozvánku, článek, lekci, informační dopis partnerům apod.), která zdokumentuje, co se vám v projektu daří, na co jste hrdí a chcete to s ostatními sdílet.

Další informace naleznete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na vás!

tým Světové školy