Světové odpoledne

28/1/2019

Pátý ročník setkání učitelů zapojených v projektu Světová škola se blíží!

KDY? pátek 8. 3. 2019, od 13 do 17 hodin

KDE? Skautský institut, Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1

Chcete vědět, jaké změny se chystají v projektu? Co nového vám můžeme nabídnout? Co se školám v projektu daří a jak na tuto dobrou praxi jdou?

Přihlásit se můžete do 7. 2. 2019 vyplněním TOHOTO FORMULÁŘE.

Kromě sdílení zkušeností s vašimi kolegy se můžete těšit na zajímavého hosta, chutné občerstvení a po skončení programu také na volný lístek do kina na jeden z filmů festivalu Jeden svět.

Za školu je možné hlásit jednoho až dva učitele, v případě středních škol také jednoho žáka a jednoho učitele. Pokud budete potřebovat, můžeme vám uhradit cestu i ubytování.

S eventuálními dotazy prosím kontaktujte koordinátora/koordinátorku z organizace, skrze kterou jste v projektu Světová škola přihlášeni. V případě nesnází s přihlášením skrze tento formulář prosím pište na e-mail: adela.pichova@arpok.cz.

Podrobnější informace naleznete v pozvánce.