Summit Světových škol je tu, a s ním i příběhy klimatické změny!

20/5/2021

Zveme vás na letošní Summit Světových škol, který proběhne online 15. června. Summit představí konkrétní příběhy a osudy lidí, kterých se dotýká probíhající klimatická změna. Prozkoumáme její dopady, příčiny a pokusíme se nabídnout možná řešení. Připojit se ke sledování můžete jednotlivě nebo s celou třídou.

Součástí dopoledního programu bude i záznam ze slavnostního vyhlášení a ocenění nově certifikovaných škol za účasti zástupců Ministerstva zahraničí a České rozvojové agentury. Aktivní zapojení sledujících bude možné do online diskuze a dalších interaktivních nástrojů jako je Gather Town. 

Podrobný program se společnou dopolední částí pro žáky a učitele, odpolední program workshopů pro učitele a přihlašováním na obě části najdete ZDE.

Tak neváhejte, těšíme se na vás!