Přečtěte si další číslo Zpravodaje Světové školy

18/5/2017

Milé učitelky a studentky, milí učitelé a studenti,

opět vám přinášíme další číslo našeho zpravodaje. Dozvíte se z něj více o metodách hodnocení žáků a studentů ve svých školských týmech v reportáži ze Světového odpoledne.  Seznámíte se také s naším hostem paní Annou Tomkovou z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a s jejími názory na tuto problematiku. Můžete si projít i jednotlivé vizitky zapojených škol nebo si vybrat některý z nabízených seminářů a dalších akcí pro pedagogy. Realizace školních místních akcí je již v plném proudu, můžete se s jednotlivými akcemi také blíže seznámit.

Zpravodaj si můžete prohlédnou na tomto odkazu.

Přejeme vám slunné  dny a příjemné čtení!

Za tým Světové školy

Karin Majerová, ARPOK, o. p. s.