Přečtěte si další číslo Zpravodaje Světové školy

20/12/2016

V prosinci vyšel nový Zpravodaj Světové školy. Představujeme v něm prvních pět škol, které se aktuálně uchází o titul „Světová škola“. V listopadu proběhl v České republice již třetí ročník Týdne globálního vzdělávání. Dočtete se, jaké akce se v rámci této iniciativy letos konaly, a nabídneme vám také krátkou reportáž z mezinárodního setkání koordinátorů Týdne globálního vzdělávání, které se uskutečnilo na začátku prosince v Bulharsku. Za Českou republiku se tohoto setkání zúčastnil Pavel Žwak z olomoucké organizace ARPOK. Ve Zpravodaji vám přinášíme také článek Markéty Slezákové, studentky Gymnázia Thomase Manna v Praze, která se skrze projekt Multikulturního centra Praha podílela na výzkumu věnovanému projevům nenávisti v online prostředí mezi studenty středních škol.

Zpravodaj naleznete ZDE.