Ohlédnutí za tematicko-metodickým seminářem a Světovým odpolednem

12/4/2022

Na konci března se do Olomouce sjeli učitelky a učitelé ze Světových škol, aby společně načerpali inspiraci a podělili se o svoje zkušenosti.

25.-26. března 2022 se pro školy, které v letošním školním roce usilují o titul Světová škola, uskutečnil tematicko-metodický seminář. S velkou radostí se potkali zástupci šesti škol v Olomouci a společně se svými koordinátory řešili, jak se jim daří v jejich cestě za titulem a jaké chystají akce pro veřejnost. Anežka Slavonínková z ADRy jim předala své know-how v oblasti PR a propagace.

Odpoledne se k nim přidalo devět učitelek a učitelů z dalších sedmi škol, které se pyšní titulem Světová škola z dřívějších let. Společně diskutovali, jaké radosti jim práce na Světovce přináší, s jakými starostmi se potkávají, a jak jim čelí. V rámci odborného vstupu se seznámili s tématem nerůstu, které představil Tadeáš Žďárský z organizace NaZemi.

 

Děkujeme všem účastníkům za zvídavé dotazy a hostům za jejich prezentace.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.