Kontinuum Světové školy: průvodce, tipy a inspirace nyní nově v tištěné i online verzi ZDARMA!

28/2/2022

Milé učitelky, milí učitelé,

představujeme vám Kontinuum Světové školy: průvodce, tipy a inspirace, který je nově vzniklou ucelenou metodickou pomůckou, nabízející širokou plejádu cílů a strategií pro systematické zdokonalování již zapojených pedagogů a vedení Světových škol. Detailně definované cíle jsou rozvíjeny na třech úrovních: školy-učitele-žáka. Kombinací těchto úrovní je Kontinuum metodickým průvodcem, který směřuje k celoškolnímu přístupu k výuce globálních rozvojových témat, a jako takový představuje inspirativní nástroj pro školy, které úspěšně absolvují roční cyklus, získají certfifikát a chtějí globální témata soustavně rozvíjet na úrovni celé školy. 

Kontinuum Světové školy je ZDARMA k dispozici ke stažení ZDE, nebo k zaslání v tištěné podobě na vyžádání u koordinátorů Světové školy. 

Příjemnou inspiraci přeje tým Světové školy.