Kabinet Světové školy se otevírá

25/2/2021

Milé Světové učitelky, milí Světoví učitelé,

zveme vás do našeho online Světového kabinetu na kus řeči! Někteří z vás nám říkají, že projekty jsou to, co v této nelehké době žáky baví a motivuje. Pojďme se o tom pobavit. Myslíme, že někdy zajít do kabinetu a popovídat si s ostatními, je to nejjednodušší, co může pomoct a podpořit nás do dalších dní. A pokud ve vás slovo kabinet evokuje spíše sklenku vína, tak tu si v našem podvečerním kabinetu klidně nachystejte.

Kdy? Optimisticky na první březnový den – v pondělí 1. 3. 2021 (18 – 19h).

Zájemcům, kteří ještě váhají jsem prodloužili termín, ale jen o den, a proto se do neděle 28. 2. 2021 přihlaste pomocí tohoto formuláře.

 

Setkáme se v prostředí ZOOM, přihlášení dostanou včas odkaz.

 

Těšíme se na vás!