Jak o sobě dát vědět? Přečtěte si náš nový manuál o propagaci

5/4/2019

 

Vymyslet, naplánovat a realizovat vaši akci stojí spoustu úsilí a času. A když pak skutečně proběhne, je to velká sláva. Nezapomeňte proto dát o své aktivitě vědět médiím a pořádně ji zpropagovat. Když na sebe, vaši školu i projekt Světová škola upozorníte další lidi, můžete je inspirovat a motivovat k jejich vlastní práci.

Jak na to?

Na začátku stojí dobrý nápad. Dobré téma, které baví vás, má velký potenciál zaujmout i ostatní. Chcete řešit nějaký palčivý problém v okolí? Chcete někomu pomoci z nesnází? Chcete veřejnost upozornit na skryté dopady nějaké činnosti a ukázat cesty k nápravě? Pak vězte, že ve spojení s přímou lokální akcí jde o mediálně zajímavou aktivitu.

V manuálu se dozvíte, jak navázat spolupráci s místními médii a navazovat mediální partnerství nebo kdy a komu poslat pozvánku na vaši akci a jak správně napsat tiskovou zprávu. Zvláštní pozornost jsme věnovali také sociálním sítím a příkladům komunikace s trolly a hatery. Věříme, že díky našim tipům dokážete propagaci vaší činnosti a vašich akcí posunout na další úroveň.

Manuál najdete v sekci ke stažení > dokumenty nebo přímo ZDE