Jak dobře natočit video a zmapovat vaší letošní kampaň či místní akci? Natočte Světové video!

29/4/2021

Jak zmapovat vaší letošní kampaň, místní akci programu?

Klikněte sem a Natočte Světové video!

V letošním roce se aktivity Světové školy v zapojených školách přesunuly povětšinou do online prostoru. Samozřejmě nás to mrzí, na druhou stranu je to dobrá příležitost naučit se něco nového! Tím může být i tvorba krátkého videa o všem, co jste v programu v letošním školním roce zvládli. A jak na to?

Pomůže vám s tím video od Tomáše Prince, zkušeného fotografa a filmaře, společně s instrukcemi v podání skvělého herce Aleše Petráše. 

instruktážním videu vám Aleš poradí, jak dobře technicky, obsahově i vizuálně zvládnout natočení videa, a ještě si při tom pohodlně uvařit dobrou kávu. Video můžete využít jako podporu pro vás, pedagogy, jak tento úkol zvládnout. A inspiraci dobré rady si z něj mohou vzít i sami žáci, pokud video zařadíte do výuky.

Přejeme příjemné zážitky při tvorbě videa a držíme vám palce!