Exkurze Světové školy – přihlaste se!

28/6/2023

Exkurze Světové školy: Podívejte se do jedné za Světových škol – Gymnázia Chotěboř!

Využijte novinku, kterou jsme pro vás připravili pro příští školní rok. Jde o Exkurzi Světové školy. V rámci tohoto programu můžete na jeden den navštívit vybranou Světovou školu. Přímo na místě budete moci sledovat, jak škola pracuje s globálními tématy ve výuce, bude také prostor na diskuze s učiteli a žáky i vzájemné sdílení zkušeností.

Na první Exkurzi Světové školy se vydáme 10. října 2023 do Gymnázia Chotěboř. Můžete se těšit na:

  • návštěvu vyučovací hodiny se zapojením témat globálního vzdělávání,
  • sdílení dobré praxe všech účastníků,
  • diskuze s pedagogy i žáky.

Pokud byste uvítali tuto možnost pro získání další inspirace a pro další rozvoj témat Světové školy ve vaší škole, přihlaste se! Moc rádi se s vámi v Chotěboři uvidíme.

Přihlašovat se na Exkurzi Světové školy (10.10.) můžete na emailovou adresu zuzana.daubnerova@clovekvtisni.cz. Hlásit se mohou učitelé a učitelky ze všech škol, které získaly certifikát Světová škola. Počet míst je omezený.