Ambasadorka Simona Babčáková o Světové škole: Žijeme dnes v globálních souvislostech a musíme s tím počítat.

29/5/2023

Jednou z ambasadorek programu Světová škola, který podporuje učitele i žáky ve výuce o globálních tématech, je i herečka Simona Babčáková. Máme z toho radost!

„Když se řekne Světová škola, jako první se mi vybaví svět a celá planeta a vědomí, že žijeme v globálních souvislostech a že s tím musíme počítat. Školám bych doporučila se do Světové školy zapojit nejen proto, že díky tomu načechrají náročná témata, ale hlavně proto, že díky tomu budou budovat komunitu a něco zažívat. Díky podobným projektům můžeme děti dostat z onlinu více do reality a budujeme jim referenční zážitky, ke kterým se v dospělosti budou moci vracet,“ říká o Světové škole a přínosech zapojení do ní Simona Babčáková.