Lekce (učební jednotka) ke GRV tématu

Prosinec je ve Světové škole doba, kdy mají nově zapojené školy za úkol poslat koordinátorce 1 učební lekci na vybrané globální téma. Jde o indikátor ke kritériu 1: Témata GRV jsou součástí života školy.

Protože jde o fázi „UČ SE“, předpokládáme, že téma lekce je shodné se zvoleným problémem, který se škola rozhodla daný školní rok řešit. Není ale překážkou zaslat učební lekci na jiné téma. Koneckonců lekce vznikala v počáteční fázi projektu, kdy žáci ve spolupráci s pedagogy téma teprve vybírali. 

Stejně jako v dalších oblastech projektu, i s tímto Vám chceme pomoci a poskytnout inspiraci. Na webu Světové školy, v záložce „Dobrá praxe“ > “lekce GRV“ naleznete příklady lekcí, seřazené podle stupně a jasně označené tématem (heslo je 6311).

Lekci je třeba zaslat v podobě vyplněného formuláře Tabulka učební lekce, který naleznete v záložce „Ke stažení“ > „formuláře“.

K lekci jsme připraveny vám poskytnout zpětnou vazbu a společně ji doladit tak, aby byla připravena k uveřejnění na webu a mohli ji využít další projektoví kolegové.

Moc se těšíme na Vaše lekce!

Tým Světové školyKONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Zuzana Daubnerová
zuzana.daubnerova@clovekvtisni.cz
+420 731 551 348
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Lenka Pánková
lenka.pankova@arpok.cz
+420 737 354 499
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz


Petra Svatková
petra.svatkova@adra.cz
+420 734 350 031

KONTAKT PRO MÉDIA
Václav Zeman
vaclav.zeman@clovekvtisni.cz
+420 778 411 275
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

Cookies

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha


©2022 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM