Jak o sobě dát vědět? Přečtěte si náš nový manuál o propagaci

 

Vymyslet, naplánovat a realizovat vaši akci stojí spoustu úsilí a času. A když pak skutečně proběhne, je to velká sláva. Nezapomeňte proto dát o své aktivitě vědět médiím a pořádně ji zpropagovat. Když na sebe, vaši školu i projekt Světová škola upozorníte další lidi, můžete je inspirovat a motivovat k jejich vlastní práci.

Jak na to?

Na začátku stojí dobrý nápad. Dobré téma, které baví vás, má velký potenciál zaujmout i ostatní. Chcete řešit nějaký palčivý problém v okolí? Chcete někomu pomoci z nesnází? Chcete veřejnost upozornit na skryté dopady nějaké činnosti a ukázat cesty k nápravě? Pak vězte, že ve spojení s přímou lokální akcí jde o mediálně zajímavou aktivitu.

V manuálu se dozvíte, jak navázat spolupráci s místními médii a navazovat mediální partnerství nebo kdy a komu poslat pozvánku na vaši akci a jak správně napsat tiskovou zprávu. Zvláštní pozornost jsme věnovali také sociálním sítím a příkladům komunikace s trolly a hatery. Věříme, že díky našim tipům dokážete propagaci vaší činnosti a vašich akcí posunout na další úroveň.

Manuál najdete v sekci ke stažení > dokumenty nebo přímo ZDEKONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Kateřina Sobotková
katerina.sobotkova@clovekvtisni.cz
+420 604 204 379
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Ondřej Klímek
ondrej.klimek@arpok.cz
+420 581 111 907
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz


Petra Svatková
petra.svatkova@adra.cz
+420 734 350 031

KONTAKT PRO MÉDIA
Kateřina Lánská
katerina.lanska@clovekvtisni.cz
+420 778 442 555
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha


©2021 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM