Světové odpoledne

se uskuteční už potřetí, tentokrát v pátek 9. 3. 2018 od 13:00 do 17:00 hod v prostorách Skautského institutu v Praze.

Chcete poznat své kolegy z projektu Světová škola, sdílet s nimi své nápady a zkušenosti a inspirovat se navzájem?

Přihlásit se můžete ZDE do 15. 2. 2018. Kromě sdílení zkušeností s vašimi kolegy se můžete těšit na zajímavého hosta, chutné občerstvení a po skončení programu také na volný lístek do kina na jeden z filmů festivalu Jeden svět.

Za školu je možné hlásit jednoho až dva učitele, v případě středních škol také jednoho žáka a jednoho učitele. Pokud budete potřebovat, můžeme vám uhradit cestu i ubytování.

S eventuálními dotazy prosím kontaktujte koordinátora/koordinátorku z organizace, skrze kterou jste v projektu Světová škola přihlášeni. V případě nesnází s přihlášením skrze tento formulář prosím pište na e-mail: katerina.sobotkova@clovekvtisni.cz.

Podrobnější informace naleznete v pozvánce.

Něco o hostovi:

MOTIVACE A UČENÍ

Lukáš Šlehofer

Příspěvek ve formě krátkého workshopu bude zaměřen na představení základních poznatků v oblasti motivace. Představíme si koncept vnitřní motivace v pojetí psychologa Edwarda Deciho a ukážeme si cesty, jak můžeme pomoct tuto motivaci dětem udržet, ale zároveň nerezignovat na vymezování hranic a naplňování cílů. V rámci workshopu bude vymezen čas na dotazy a diskuzi přítomných.

Lukáš Šlehofer vystudoval FF UK a absolvoval celou řadu rozvojových kurzů. Pracoval jako manažer vzdělávacích projektů pro děti a rodiče a lektor ve společnosti Scio Nyní pracuje na Gymnáziu Na Zatlance, kde učí a vede projekt inovativního vzdělávacího programu ALT. Dobrovolnicky působí jako lektor kurzů pro skautské vedoucí. Rád čte a cestuje.KONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Zuzana Daubnerová
zuzana.daubnerova@clovekvtisni.cz
+420 731 551 348
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Lenka Pánková
lenka.pankova@arpok.cz
+420 737 354 499
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz


Petra Svatková
petra.svatkova@adra.cz
+420 734 350 031

KONTAKT PRO MÉDIA
Václav Zeman
vaclav.zeman@clovekvtisni.cz
+420 778 411 275
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

Cookies

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha


©2022 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM