Vyšlo vánoční číslo Zpravodaje Světové školy

Milí přátelé,

v adventním čase vám opět přinášíme novinky z dění v projektu Světová škola. Můžete se dovědět také o chystaných akcích a zajímavostech na poli globálního rozvojového vzdělávání. Představíme vám rovněž prvních pět škol, které se do projektu od letošního září zapojily a seznámíme vás s novou inspektorkou Světové školy. Můžete si také přečíst, co si učitelé ze Světových škol odnesli z říjnové pracovní cesty do Štrasburku. Na konci listopadu se v České republice konal další ročník Týdne globálního vzdělávání, do kterého se zapojila řada organizací. Seznámíme vás s akcemi, které se v rámci této iniciativy konaly. Pozveme vás už teď na březnové Světové odpoledne.

Zpravodaj si můžete přečíst zde.

Děkujeme vám za společné obohacení, inspiraci i vytrvalost, které do projektu Světová škola vkládáte. Doufáme, že v novém roce budeme nadále úzce spolupracovat a společně informovat o hledání východisek v problematice globálních témat.

Přejeme vám hezké a poklidné Vánoce i šťastný nový rok.

Za tým Světové školy

Karin Majerová

ARPOK, o.p.s.

 KONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Zuzana Daubnerová
zuzana.daubnerova@clovekvtisni.cz
+420 731 551 348
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Lenka Pánková
lenka.pankova@arpok.cz
+420 737 354 499
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz


Petra Svatková
petra.svatkova@adra.cz
+420 734 350 031

KONTAKT PRO MÉDIA
Václav Zeman
vaclav.zeman@clovekvtisni.cz
+420 778 411 275
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

Cookies

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha


©2022 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM