Vypuklo období místních akcí. Na co nezapomenout?

Už máte podrobný plán akce? A místního partnera, který vám pomáhá s její organizací či vás jinak podporuje? Dokonce se vám podařilo sehnat kontakt na redaktora z místního tisku... A ladíte, jak to všechno bude do sebe zapadat... Ano, období místních akcí je tady. Na co si dát pozor a co neopomenout??

  • ANALÝZA RIZIK aneb záložní plán

Připraveného nic nepřekvapí, proto mít v záloze, co dělat, když bude pršet, nebo když přijde příliš mnoho lidí, či naopak méně, než jste čekali, může výrazně pomoci při samotné akci. Myslete na rizika nejen s ohledem na počasí a počet návštěvníků, ale také na rizika aktivit, které jsou součástí vaší akce.

  • DOKUMENTACE

Při finálních přípravách akce je důležité si dobře rozdělit role. Ten z žáků, či učitelů, který bude mít na starost dokumentaci akce, může kromě fotek pořídit také krátký videozáznam, který zachytí atmosféru akce se vším všudy. Zn. Kontakty na novináře a místní partnery vždy s sebou! ;-)

  • EVALUAČNÍ BOXY PRO ŽÁKY

Určitě využijte evaluačních boxů pro žáky, které vám pomohou zachytit zpětnou vazbu o celé akci a jejich použití je opravdu snadné. Najdete je v sekci formuláře ZDE.

  • PODKLADY PRO ZÁVĚREČNOU ZPRÁVU

Před akcí si projděte závěrečnou zprávu a zjistěte, jaké informace o akci budete zpětně potřebovat. Při psaní zprávy potom ušetříte hodně času! Formát zprávy hledejte taktéž ve formulářích ZDE.

Hodně štěstí!KONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Kateřina Sobotková
katerina.sobotkova@clovekvtisni.cz
+420 604 204 379
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Ondřej Klímek
ondrej.klimek@arpok.cz
+420 581 111 907
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz/opravdovysvet


Kristýna Hejzlarová
kristyna.hejzlarova@adra.cz
+420 733 169 638

KONTAKT PRO MÉDIA
Kateřina Lánská
katerina.lanska@clovekvtisni.cz
+420 778 442 555
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha


©2020 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM