Kontakty

Kateřina Sobotková

Kateřina vystudovala obor učitelství: český jazyk a literatura – pedagogika na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 1998 vyučovala češtinu, výchovu k občanství a společenské vědy na Gymnáziu Jana Nerudy v Praze. 

Více...

Působila jako lektorka kurzů češtiny pro cizince a je akreditovanou lektorkou programu Čtením a psaním ke kritickému myšlení. Od roku 2011 pracuje ve vzdělávacím programu Varianty společnosti Člověk v tísni, kde začínala jako metodička v projektu Jak efektivně vyučovat průřezová témata a současně rozvíjet čtenářství. V současné době koordinuje projekt Světová škola a působí jako pedagogická konzultantka v projektu Pomáháme školám k úspěchu (The Kellner Family Foundation).

Má syna a dceru. Ve volném čase ráda čte, chodí za kulturou a věnuje se turistice.

adela.pichova@arpok.cz
+420 581 111 907

Adéla Píchová

Adéla vystudovala žurnalistiku a španělskou filologii na FF UPOL a Mezinárodní rozvojová studia na PřF UPOL. V organizaci ARPOK má kromě Světové školy na starost projekt GET UP and GOALS! a pořádání rozvojových večerů. 

Více...

Věnuje se udržitelné módě a sociálnímu podnikání. V roce 2016 na rodičovské dovolené založila značku APOLO a vyzkoušela si tak následovat trendy pomalé módy v praxi. Kromě toho vyučovala v několika firmách angličtinu a španělštinu. Před rodičovskou dovolenou se věnovala také dobrovolnictví v olomouckém Tyflocentru, má za sebou humanitární výjezd na Kubu v roce 2011 s Člověkem v tísni nebo praxi ve studentské organizaci Spolu férově, která propaguje odpovědnou spotřebu a férové produkty.

daniela.bartakova@mkc.cz
+420 296 325 345

Daniela Bartáková

Daniela vystudovala Nationalism Studies – Jewish Studies Specialization na Central European University v Budapešti a Židovská studia na UPOL. V MKC pracuje od července 2018 jako koordinátorka projektu Kompetence pro demokratickou kulturu.

Více...

vojtech.marek@adra.cz
+420 603 17 00 18

Vojtěch Marek

Vojtěch Marek je absolventem Fakulty tropického zemědělství na ČZU, katedry udržitelných technologií. Během studia začal pracovat v neziskové organizaci ADRA, o.p.s. kde se převážně věnoval globálnímu rozvojovému vzdělávání. Po dostudování oboru „Sustainable Rural Development“ nově pracuje i na rozvojových a humanitárních projektech v Jihovýchodní Asii.

Více...

Dokončuje doplňující pedagogické studium na Institutu vzdělávání a poradenství (ČZU). V rámci vzdělávání se také angažuje v problematice fair trade v ČR. Je členem správní rady Fairtrade Česko a Slovensko, z.s. a poslední dva roky byl předsedou studentské organizace BeFair na ČZU, před tím jejím členem. V obdobných dobrovolných aktivitách se angažoval po celou dobu studia, například také jako skautský vedoucí.

Kateřina Sequensová

Vystudovala obory sociální pedagogika a etnologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V minulosti se věnovala osobní asistenci v MŠ pro děti se zdravotním postižením (Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, o. s. Klub „Hornomlýnská“). 

Více...

V letech 2011-2017 působila v Multikulturním centru Praha, kde měla na starosti koordinaci projektů globálního rozvojového a interkulturního vzdělávání a metodickou podporu škol (projekt La Ngonpo, Světová škola aj.). Podílí se na lektorování a přípravě seminářů pro pedagogy i žáky. Ve Variantách pracuje od roku 2017 jako koordinátorka globálního rozvojového vzdělávání.


KONTAKT PRO ŠKOLY
Varianty
Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635/24
120 00 Praha 2
www.varianty.cz

Kateřina Sobotková
katerina.sobotkova@clovekvtisni.cz
+420 604 204 379
 
ARPOK
U Botanické zahrady 828/4
779 00 Olomouc
www.arpok.cz


Adéla Píchová
adela.pichova@arpok.cz
+420 581 111 907
 
MULTIKULTURNÍ CENTRUM
PRAHA

Náplavní 1
120 00 Praha 2
www.mkc.cz

Daniela Bartáková
daniela.bartakova@mkc.cz
+420 737 415 879
 
ADRA
Markova 600/6
158 00 Praha 5
www.adra.cz/opravdovysvet


Vojtěch Marek
vojtech.marek@adra.cz
+420 603 170 018

KONTAKT PRO MÉDIA
Nikola Páleníčková
nikola.palenickova@clovekvtisni.cz
+420 777 782 061
Máte připomínky k webu?
Napište nám!

ČR pomáhá Člověk v tísni Varianty Arpok Multikulturní centrum Praha Multikulturní centrum Praha


©2019 Člověk v tísni o.p.s., web běží v rámci bezplatného serverhostingu společnosti CZECHIA.COM